Організація проектного фінансування

Маркетингові дослідження

Управління проектами / активами

Система консалтингової підтримки бізнесу

 

У Києві відбулася презентація бестселера «Емоційний інтелект керівника»

Поняття емоційного інтелекту з’явилося у 1990 році й набуло значного поширення у західній науці. До нього входять певні навички зі сприйняття та розуміння емоцій й управління ними, які необхідно опанувати успішному керівникові. Емоційний інтелект став складовою в оцінці розвитку лідерських якостей поряд з поняттям IQ (коефіцієнт аналітичного інтелекту). Автори дослідження «Емоційний інтелект керівника» Девід Карузо (очолює науково-дослідну філію в Єльському центрі з вивчення емоційного інтелекту, один із засновників EI SkillsGroup) і Пітер Саловей (ректор Єльського університету) навчили тисячі менеджерів у всьому світі використовувати ці навички у роботі. Також вони у співпраці з Джоном Маєром розробили тест на визначення рівня емоційного інтелекту.

Видання цієї книжки українською мовою перше на пострадянському просторі. Воно з’явилося внаслідок багатолітньої співпраці її авторів з командами компанії «МКД консалтинг», заснованої Михайлом Празяном, центру іноземних мов X-language, який очолює Олена Вікторова і партнерами проекту Crowdintell. На початку 2015 року до проекту приєдналися видавництво «Самміт-Книга» й Український союз промисловців і підприємців (УСПП). Зокрема, ним безпосередньо опікувалися директор видавництва Іван Степурін і віце-президент УСПП Денис Красніков.

Презентацію українськомовного видання «Емоційного інтелекту керівника» проведено за підтримки Британсько-української торгової палати, клубу випускників Єльського університету в Україні (YaleClub) і «МКД консалтинг».

Модератором заходу виступив Бейт Томс, глава Британсько-української торгової палати і випускник Єльського університету. У презентації взяли участь члени Британсько-української торгової палати, Києво-Могилянської бізнес-школи, Американсько-української ради ділового співробітництва, клубу випускників Єльського університету в Україні, Американської торгової палати в Україні, науковці, представники українського бізнес-середовища та громадянського суспільства, парламенту й уряду.

Один з авторів книжки професор Девід Карузо презентував її за допомогою відеозв’язку. Його виступ викликав жваву дискусію. Зокрема наголошували, що книжка стане надзвичайно цінною не лише для навчання студентів, а й для ознайомлення з нею керівників українського бізнесу. Адже в Україні спостерігається таке явище, коли навіть представники великого бізнесу не володіють навичками коректних контактів з людьми, через що співробітники в їхніх компаніях не затримуються більш ніж на кілька місяців. Учасники заходу підтримали думку Михайла Титарчука, заступника Міністра Кабінету Міністрів, про необхідність формування кадрового резерву українського уряду на основі співпраці між провідними університетами й організаціями України та світу, такими, як EI SkillsGroup та Єльський університет.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/ochilniku-navchisya-spershu-sam/

Ганна РОМАШКО
для «Урядового кур’єра»